سفارش قطعه

نکات قابل توجه در هنگام سفارش

1. گروه کاتیک در صورت لزوم می تواند قیمت های وب سایت، کاتالوگ و لیست قیمت محصولات و پیش فاکتورهای خود را تغییر دهد. قیمت های مندرج در کاتالوگ و لیست قیمت خالص بوده و مالیات بر ارزش افزوده و هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. 2. مشتریان می توانند سفارشات خود را از طریق تلفن، فکس، ایمیل و یا پست ارسال کنند. ساعات کار شرکت روزهای شنبه تا چهارشنبه از 8:30 صبح الی 5 بعدازظهر و روزهای پنج شنبه تا ساعت 1:30 ظهر می باشد. 3. لطفاً اطلاعات زیر را در هنگام سفارش ارائه نمایید: نام خریدار، تلفن، تلفن همراه، ایمیل، آدرس گیرنده، نام فرد مطلع، اطلاعات مرتبط با صورتحساب، نام و کد کالا، سایز و تعداد سفارش، نام برند یا سازنده و نحوه تحویل یا ارسال . 4. در صورت بروز هر گونه اشکال در جوابدهی محصولات، در اسرع با مدیریت فروش تماس حاصل فرمایید.

سرویس ها

سفارش بوسیله فکس

برای گرفتن اطلاعات قیمت و زمان حمل و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً درخواست خود را به شماره فکس کاتیک ارسال نمایید.

سفارش بوسیله تلفن

جهت سفارش تلفنی لطفاً با شماره تلفن بخش فروش تماس حاصل کنید . همکاران ما در بخش فروش پیش فاکتور و لیست موجودی محصولات را برای شما ارسال خواهند کرد چنانچه مورد تایید بود لطفاً پس از مهر و امضا آن را برای شرکت ارسال فرمایید

سفارش با ایمیل

در صورت تمایل درخواست خود را به ایمیل ما info@Katik.ir ارسال فرمایید

سفارش با پست

لطفاً درخواست خود را به آدرس پستی ما ارسال نمایید. همکاران ما در بخش فروش ، پاسخگوی درخواست شما خواهند بود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات فروشگاه کاتیک